POLSKIE, SUBIEKTYWNE ZESTAWIENIE FIRM Z BRANŻY ŚLUBNEJ

Obecny czas nie należy do najłatwiejszych. I zapewne każdy, kto zdrowo rozsądkowo podchodzi do życia, nie wydaje teraz pieniędzy ot tak. Raczej staramy się oszczędzać, nie wiedząc co za chwilę może się wydarzyć.

 

Jednak pamiętajmy, że niektóre firmy czy usługodawcy starają się w obecnej chwili przetrwać na rynku gospodarczym. Tym tekstem nie chcę zachęcać Cię do kupna poniższych rzeczy za wszelką cenę. Nie chcę spowodować w Tobie chęci zakupów. Chcę tylko pokazać, że z racji aktualnego momentu, w którym znaleźliśmy się jako społeczeństwo, możemy sobie wzajemnie pomagać. Jeśli więc zastanawiałeś się nad kupnem swojej ukochanej pierścionka, a Ty jeśli zastanawiałaś się chwilę temu nad wyborem sukienki – to może nie być to wcale taki najgorszy pomysł 😉

Jest to subiektywny „przewodnik”, ponieważ wszystkie poniższe propozycje są firmami, które w jakiś sposób mnie samą inspirują oraz stanowią miłe wspomnienie dla odbiorczyń, które mi o nich wspomniały. Tak więc, nie wszystkie sklepy są związane TYLKO z branżą ślubną. W niektórych firmach mogą zaopatrzyć  się także osoby, które nie planują ślubu czy nie są narzeczonymi.

ZAPRASZAM! Proszę tylko konsumować tekst z głową, a wszystko będzie dobrze 🙂 

Marta Róża

Marta Róża

Cześć i czołem! Jestem Marta Róża. Piszę i robię zdjęcia z serca, mieszkam w Warszawie i cieszę się, że zawitałeś do mojego świetlikowego świata. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce "O mnie".

O mnie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *