GDYBYM MOGŁA…

Gdybym mogła sobie tu i teraz wybrać na co wydałabym wszystkie pieniądze, to poza książkami, byłyby to kwiaty, które stałyby w caaaaałym domu! 🌸 Szaleństwo, ale tak! A Eustoma w ostatnim czasie ma dla mnie jeszcze większą wartość, ponieważ była w bukietach na lipcowym ślubie przyjaciółki ❤️

***

Lubię proste formy i mieć ręce ubrudzone od przesadzania kwiatów. Cieszę się jak dziecko, gdy widzę, że kaktusy rozwijają się jak szalone!!!  Nie pomijajmy tutaj również faktu, że wiele osobników zostało ususzonych 😂 Ale nie przejmuję się i dalej hoduję!

***

Tak, jak w czerwcu pisałam o tym, że zamierzam gubić się przynajmniej raz w tygodniu na mieście i obierać nowe ścieżki, tak stwierdzam, że sierpień daję sobie pod znakiem spokoju. Choć już wiem, że dużo to go nie będzie.. I długo nie wytrzymam. Ale choć trochę chcę go odnaleźć! 

***

A apropo spokoju to.. Moje poranki są dużo spokojniejsze. Ostatnio biję rekordy we wstawaniu! Budzik dzwoni tylko raz!  Zero powtórzeń i drzemek. Zero dwóch budzików. Czuję się z tym bardzo dziwnie. Siadam po przebudzeniu w pościeli i zastanawiam się o co chodzi..? Nie znajduję w tym wszystkim jeszcze mądrego wyjaśnienia, ale podoba mi się ta perspektywa zmiany ❤️ Zmiany są bardzo OK!

Marta Róża

Marta Róża

Cześć i czołem! Jestem Marta Róża. Piszę i robię zdjęcia z serca, mieszkam w Warszawie i cieszę się, że zawitałeś do mojego świetlikowego świata. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce "O mnie".

O mnie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *